Aceasta masuta Lerida este dotata cu un mecanism inteligent care permite adoptarea a doua pozitii. Pe de-o parte produsul se transforma intr-o cocheta masuta de cafea, iar pe de alta parte, intr-un spatiu special pentru servirea mesei impreuna cu persoanele dragi.
Va prezentam o masa de cafea care poate fi asezata in doua pozitii verticale: pe de-o parte este o masa de cafea, pe de alta parte se poate transforma intr-un loc excelent pentru a servi pranzul.
Berna este genul de masuta de cafea simpla, dar in acelasi timp complexa prin grosime si modul de amplasare al picioarelor rezistente. Aceasta vine cu o estetica interesanta, blatul din partea superioara fiind realizat din stejar natural sonoma/ Mesteacan. In ceea ce priveste partea inferioara, aceasta este realizata din stejar baituit wenge.
Masuta de cafea Soria este ideala atat pentru a servi bautura preferata, cafeaua, cat si pentru a depozita lucruri. Forma sa atipica a pornit initial de la litera C. Apoi, a fost stilizata pana a fost obtinuta o masuta dreptunghiulara.
Masa extensibila de sufragerie, cu constructie solida si stabila. Disponibila in diferite variante de culoare. Pretul afisat este pentru produsul masa , scaunele se vand separat .
Scaun ideal pentru dining. Va prezentam o piesa de mobilier eleganta si atractiva, ideala pentru a fi asezata in camera de zi sau sufragerie. Bucurati-va de confort, alegand mobilier de calitate.
Această platformă folosește modulele cookie proprii și terțe pentru a vă face folosirea mai plăcută și pentru a îmbunătăți serviciile oferite și pentru a analiza căutările efectuate pe această platformă. Dacă continuați să căutați, ar trebui să acceptați utilizarea acestuia. Pentru mai multe informații sau pentru a vedea cum se schimbă setările, consultați pagina noastră Termeni si conditii.
Alegeți datele pe care doriți să le procesați